İade Talebi

E-Ticaret sitemizden almış olduğunuz ürünü, sadece, tekneyatboyalari.com'dan kaynaklanan, yanlış ürün, yanlış miktar ve yanlış renk gönderimleri gibi sebepler dahilinde, kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden ürünün size teslim tarihinden itibaren yedi (7) iş günü içerisinde tekneyatboyalari.com Müşteri Hizmetleri ile temasa geçerek iade edebilirsiniz.

Sitemizden alınan ürünler açılıp,katkı maddeleri ile karıştırıldıktan  ve kullanıldıktan sonra iade edilemez.

 
Müşteri  Hizmetleri  departmanımızdan  onay   alınmadan  gönderilen  paketler Kargo firmalarından teslim alınmayacaktır.İade yapılacak ürün, sadece, tekneyatboyalari.com’un alıcıya göndermiş olduğu Kargo firmasıyla gönderilebilir ve teslim alınır.
 
Bu sürenin dışında herhangi bir şekilde ürün iadesi yapılmamaktadır.Vermiş olduğunuz siparişin İPTAL'i için aynı gün içerisinde iletişim formu veya telefon vasıtasıyla müşteri hizmetlerimizle irtibata geçmeniz gerekmektedir.
 
Müşteri, ürünü kendisine teslim edildiği durumu ile iade etmekle yükümlüdür.Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi durumunda iade edilen ürün yedi (7) iş günü içerisinde tekneyatboyalari.com  ’a ulaştığı andan itibaren, on (10) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir.
 
İade hakkının kullanılması halinde, 3. kişiye veya alıcıya teslim edilen mal/hizmete ilişkin fatura aslının ürün ile birlikte gönderilmesi zorunludur.Fatura aslı gönderilmezse alıcıya ödemesi iade edilemez.
 
tekneyatboyalari.com, üründe bozulma, tahrip ve kullanılma olmaması durumunda ürünü iade alacak ve bedelini iade edecektir.
Bu şartlara uyan İade Ürünün Kargo Ücreti tekneyatboyalari.com'a aittir.
 
İade ürünün,tarafımıza bildirilen koşulları haricinde (farklı bir ürün olması,kusuru ve yanlışlığının olması gibi) çıkması durumunda,kargo
tekrar size gönderilir,ürün değiştirilmez ve ödemenizin iadesi yapılmaz.
 
Göndermiş olduğunuz İade Ürün Kargosunun Takip Numarasını bize bildirmeniz, ürün değişim ve ücret iade sürecini hızlandıracaktır.
 
Hediye ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır.

Giriş

Fotoğraf: Hempel A/S Logo

İletişim

 

     0 216 701 23 15

info@tekneyatboyalari.com

 

Fotoğraf: